Кошик
58 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
ВІДПРАВКА ЩОДНЯ. ПАРТНЕРСЬКІ ЦІНИ ДЛЯ СПІВПРАЦІ.Подробиці
BANTIK.COM.UA
+380680689535
+380680689535
Ольга

Шарфи та хустки святкові для урочистих подій

Білий колір уособлює собою чистоту і невинність. Він здатний освіжити образ, зробити його легким. Білий колір візуально прибирає втому з особи. Якщо день видався важкий, пов'яжіть хустку ближче до лиця. Візуально особа буде здаватися свіже і здоровіше.

Білий комбінується з будь-яким кольором. Не потрібно замислюватися, яке поєднання кольорів буде вдалим. Шарф вдало комбінується з предметами гардероба і допомагає правильно розставити акценти, не перевантажити образ і розбавити яскраву або темний одяг.

Якщо в гардеробі багато чорної і сірої одягу, варто купити білу хустку, щоб позбутися від похмурості «лука». Білий шарф стильно виглядає з відтінками червоного, особливо з кольором бордо. Поєднання підійде для ділових леді, які відмовилися від нудних чорних і сірих костюмів. Строгий робочий дрес-код не передбачає яскравих аксесуарів, тому що працює в офісі жінкам, можна рекомендувати купити білий шарф. Він замінить помітні аксесуари, заборонені на роботі, але дозволить урізноманітнити ділової образ.

1 2 3

Шарфи та хустки потрібно одягати йдучи у храм на хрестини, вінчання, святкові служби до Великодня, Різдва, Спаса, Покрови та інших свят. Найурочистіше виглядають шарфи білого та молочного кольорів із фатину.

Фатиновий шарф білого кольору - це святковий настрій та нотка шарму. Виглядати у таку шарфику будь-яка дівчина чи жінка буде просто чарівно.