Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴

