
Косметичка жіноча з тканини ПВХ каркасна з відділенням для пензликів (133), Малинова
187 ₴
- В наявності
- Код: 133
+380 (67) 973-18-86
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Малиновий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 187 ₴


